Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Заправка картриджів: копірів, принтерів та БФП у м. Києві

Ціни на послуги по заправці картриджів » заправка картриджу

Наша організація виконує якісне та оперативне заправлення картриджів* для лазерних принтерів і копіювальних апаратів (ксероксів) таких виробників:
HP, Canon, Lexmark, Xerox, Samsung, Sharp, Kyocera

Наші переваги

 • Великий досвід (більше 20 років)
  За цей час ми створили комплекс оригінальних технологій: заправки, профілактики, відновлення картриджа й самого друкуючого (копіювального) обладнання. Наші технології дозволяють багаторазово заправляти картридж зі збереженням високої якості друку. При цьому ви витратите значно менше коштів, чим при використанні оригінальних витратних матеріалів. Заправляючи й відновлюючи картриджі саме у нас, ви автоматично уникаєте постійних витрат на придбання нових картриджів.
 • Висока якість.
  Ми робимо заправку картриджів принтера за оригінальною технологією, яка дозволяє досягти від заправленого картриджа якіснjого друку, порівнянного з новим. Заправлення картриджів вимагає від майстра спеціальних навичок. Під час заправки й відновлення картриджа, очищується бункер з відпрацьованим тонером і проводиться чистка основних вузлів. Фахівець повинен мати чималий багаж досвіду для проведення подібних робіт, і також дотримуватись технології заправки картриджа. Недотримання цих правил приводить до перевитрати тонера й поступовому погіршенню якості друку, а в більшості випадків до передчасного виходу з ладу апарата.
 • Технічна консультація
 • Оперативне заправлення лазерних картриджів.
 • Заправлення картриджів принтера всіх основних виробників.
 • Низькі ціни ( завдяки тривалому співробітництву з найбільшими постачальниками високоякісних витратніх матеріалів і комплектуючих ).
 • Оплата за готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ.
 • Використовуючи спеціально створене апаратне забезпечення, ми можемо заправити деякі картриджі, захищені мікросхемою (чіпом).
 • Гарантія на проведені роботи (за умови цілісності всіх деталей картриджа).
  Ми використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали провідних виробників. Заправлення картриджів проводиться тонером: SCC, Іmex, LG, Katun. Ми даємо гарантію на проведені нами роботи. Після заправлення картридж вноситься в базу.
 • Виїзд до клієнта.
  Ви можете привести картридж до нас в офіс самі або замовити виїзд кур'єра.
 • Комплексне обслуговування оргтехніки в Києві . Для постійних клієнтів діє програма комплексного обслуговування офісної техніки (заправлення, відновлення , профілактика, ремонт принтерів). Відновлення картриджа й профілактичні роботи є обов'язковими для підтримки вашої техніки у відмінному стані. Профілактика здатна продовжити життя багатьом деталям, допоможе уникнути передчасного виходу з ладу вузлів апарата й дорогого ремонту. При необхідності, ви можете придбати в нас оригінальний картридж.

Ціни на послуги можна подивитися тут »

Якщо у Вас виникнуть питання , наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас по телефону: катридж 044 251-2740;  067 500-4081; 095 353-6036; 063 801-8312, e- maіl  e-mail .

Ми знаходимось: Україна, м Київ, Солом'янський район, вул. Мартиросяна 16/14, 1 й поверх
Поруч знаходиться Севастопольська площа, площа Космонавтів і в 15 хв. їзди від Залізничного вокзалу.

Географічні координати(для GPS):

N 50.4302659° північної широти
E 30.4525985° східної довготи.


Сайт: http://copy.com.ua

При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.