Сервісний центр

Ремонт і обслуговування копіювальних апаратів і принтерів.

Авторизований сервіс центр Panasonic і Sharp

Флора-Техно

Заправлення картриджів принтерів і копірів у м. Києві

Наша організація виконує якісне й оперативне заправлення картриджів* для Лазерних принтерів і Копіювальних апаратів (ксероксів) таких виробників: HP, Canon, Lexmark, Xerox, Samsung, Sharp

Наші переваги

 • Великий досвід (більше 10 років)
  За цей час ми створили комплекс оригінальних технологій заправлення, профілактики, відновлення картриджа й самого друкуючого і копіювального обладнання , які гарантують високу якість друку. Наші технології дозволяють багаторазово заправляти картридж зі збереженням високої якості друку. При цьому ви витратите в 5 і більш разів менше коштів, чим при використанні оригінальних витратних матеріалів. Заправляючи й відновлюючи в нас картриджі, ви в майбутньому уникнете постійних витрат на придбання нових картриджів.
 • Висока якість.
  Ми робимо заправлення картриджів принтерів за оригінальною технологією, яка дозволяє добитися від заправленого картриджа якості друку, порівнянного з новим. Заправлення картриджів вимагає від майстра спеціальних навичок. Під час заправлення й відновлення картриджа, очищається бункер з відпрацьованим тонером і проводиться чищення основних вузлів. Фахівець повинен мати досить досвіду для проведення подібних робіт, а так само дотримуватися технології заправлення картриджа. Недотримання цих правил приводить до перевитрати тонера й поступовому погіршенню якості друку, а в більшості випадків до передчасного виходу з ладу апарата.
 • Технічна консультація
 • Оперативне заправлення лазерних картриджів.
 • Заправлення картриджів принтера всіх основних виробників.
 • Низькі ціни ( завдяки тривалому співробітництву з найбільшими постачальниками високоякісних витратніх матеріалів і комплектуючих ).
 • Оплата за наявний і безготівковий розрахунок.
 • Використовуючи спеціально створене апаратне забезпечення, ми можемо заправити деякі картриджі, захищені мікросхемою (чипом).
 • Гарантія на проведені роботи (за умови цілісності всіх деталей картриджа).
  Ми використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали провідних виробників. Заправлення картриджів проводиться тонером: SCC, Іmex, LG, Katun. Ми даємо гарантію на проведені нами роботи. Після заправлення картридж вноситься в базу.
 • Виїзд до клієнта.
  Ви можете привести картридж до нас в офіс самі або замовити виїзд кур'єра (вартість виклику 25 грн.).
 • Комплексне обслуговування оргтехніки в Києві . Для постійних клієнтів діє програма комплексного обслуговування офісної техніки (заправлення, відновлення , профілактика, ремонт принтерів). Відновлення картриджа й профілактичні роботи є обов'язковими для підтримки вашої техніки у відмінному стані. Профілактика здатна продовжити життя багатьом деталям, допоможе уникнути передчасного виходу з ладу вузлів апарата й дорогого ремонту. При необхідності, ви можете придбати в нас оригінальний картридж.

Ціни на послуги можна подивитися тут »

Якщо у Вас виникнуть питання , наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас по телефону: катридж 044 251-2740;  067 500-4081; 095 353-6036; 063 801-8312, e- maіl  e-mail .

Ми знаходимось: м. Київ, Соломянский район, вул. М.Кривоноса 2А, оф.87 (Поряд площа Севастопольска та Соломянска);
Сайт: http://copy.com.ua

При оформленні замовлення через Інтернет - знижка на послуги 3%

При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.

Система Orphus Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть необхідний текст мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ми отримаємо ваше повідомлення. Дякуємо.