Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Оригінальний та сумісний картридж, фотобарабан, тонер

Про оригінальний та сумісний можна розповідати довго та заплутано. Особливо це буде заплутано для людей, які не хочуть вникати в суть процесу заправок, але хочуть, щоб картридж друкував добре. Нижче буде представлено тези на тему заправок картриджів. Сподіваюся, вони допоможуть вам розібратися.

  • Оригінального тонера, фотобарабана або будь-яких інших запчастин до картриджів не існує. Будь-які запчастини, які використовують при заправці будь-яких картриджів – це сумісний.
  • Часто (у 90% випадків) після першої заправки для гарної якості друку краще замінити фотофарабан. Цього не слід було б робити, якби існував оригінальний тонер. Тому що сумісний тонер «добре працює» із сумісним фотобарабаном.
  • Сумісний картридж відрізняється від оригіналу якістю матеріалу (пластику), якістю збирання і т.д. Якщо Ви вирішите купити сумісний, будьте готові до будь-яких сюрпризів. Самі ж сумісні запчастини до картриджів, безумовно, мають свою шкалу якості, але на сьогоднішній день є з чого вибирати.

Тепер варто заправляти картриджі? Звичайно, виробники копіювальних апаратів мають на увазі, що Ви щоразу купуватимете новий тонер-картридж (оскільки це вважається витратним матеріалом). Цим вони гарантують стабільну роботу апарату. Якщо Ви заправляєте картридж, то, по суті, втрачаєте гарантійні зобов'язання. Але, враховуючи те, що заправка значно дешевша, ніж вартість нового тонер-картриджа, заправляти все-таки має велике значення.


При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.

Система Orphus Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть необхідний текст мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ми отримаємо ваше повідомлення. Дякуємо.