Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Картридж HP 26A LJ Pro Black (CF226A)?

Отже картриджа 26A (CF226A) від hp. На перший погляд це спадкоємець 2035/2055 — але... Почнемо розбирання.

cf226a

Насамперед виймаємо штифт з лівого боку (якщо дивитися перше фото). Він легко виймається за допомогою звичайних кусачок.

cf226a

Другий штифт, який справа, вирішив витягнути не травмуючи пластик. На допомогу прийшов інструмент із довгим загостреним наконечником (той, хто хоч раз розбирав картридж Q2612 або 703 зрозуміє мене:)). В результаті натиснувши зсередини на штифт - виймаємо його за допомогою кусачок.

cf226a

В результаті виконаних маніпуляцій отримуємо дві половинки картриджа CF226A. У частині з магнітним валом відкручуємо єдиний гвинтик з лівого боку та акуратно знімаємо кришку. (На знятій кришці є маленька пружинка контакту леза дозування - не втратьте її).

cf226a

Білу кришку не відкривайте! В іншому випадку доведеться приклеювати її назад.

cf226a

Далі справа техніки. Принцип магнітного валу як у 1005 лінійці. Виймаємо серцевину магнітного валу, потім оболонку. Все чистим, включаючи лезо дозування. Засипаємо тонер і збираємо все у зворотньому порядку.

cf226a

Приступаємо до частини із фотобарабном. Виймаємо контакт фотобарабану. На ньому немає прямого зачепа, тому потрібно докласти зусилля, натиснувши добре викруткою. Але не переборщіть. Контакт досить м'якого металу і тому можна травмувати його. Якщо це станеться, він потім погано заходитиме в отвір контакту фотобарабану.

cf226a

Далі, за виступ, витягуємо контакт за допомогою плоскогубців.

cf226a

Обережно знімаємо фотобарабан і звертаємо увагу на пружинку зліва.

cf226a

Її бажано одразу поставити у фіксоване положення. Це можна зробити шилом або тонкою викруткою натиснувши на вільну її частину і завести в паз (на зображенні це показано).

cf226a

Далі справа "техніки". Знімаємо вал первинного заряду. Відкручуємо два гвинти і знімаємо лезо, що чистить. Позбавляємося відпрацьованого тонера, все чистимо і збираємо у зворотньому порядку. З'єднуємо дві частини картриджа штифтами. І ось що я вирішив зробити. Для найпростішого вилучення контакту фотобарабану я надрізав пластик, щоб при наступній заправці не піддівати його викруткою, а відразу дістати кусачками. Маю рацію я чи ні, покаже час. А поки що все.

cf226a

При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.

Система Orphus Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть необхідний текст мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ми отримаємо ваше повідомлення. Дякуємо.