Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Xerox hp cf283a

Огляд картриджа Xerox 006R03281 (HP CF283A)


Потрапив на заправку даний картридж. Зі слів клієнта картридж відпрацював близько 500 листів і почав друкувати блідіше, а ще через 100 аркушів затріщав. Перше, що кинулося в очі - наявність додаткової чеки в непритаманному місці. Клієнт, звикший до картриджів від HP, просто не звернув на неї уваги. Чеку висмикнули, спробували провернути барабан - не вийшло. Почали розбирати. Нічого складного, відкручуємо дві боковини, отримаємо дві половинки картриджа:

xerox hp 283a

(на фото боковини переплутані, але це не важливо).


Ось і стало зрозуміло - переповнився бункер з відпрацьованим тонером. На відміну від HP, Xerox примінив систему рециклінгу - тонер з відпрацьованого бункеру повинен повертатися в бункер з тонером. У нашому випадку цього не сталося через незняту чеку.

xerox hp 283a

(знята чека поряд з отвором, який вона закривала)

Через систему рециклінгу в бункер з відпрацьованим тонером доданий шнек для відводу тонера, тому довелося піти на зміну редуктора на половинці з тонером і додати пару шестерень на половинку цю половинку.

xerox hp 283a

xerox hp 283a

Тепер найцікавіше - магнітний вал зовсім не магнітний. Застосована та ж система, що і в багатьох картриджах Samsung / Xerox - гумовий вал і немагнітний тонер. Дозуюче лезо, ясна річ, зовсім не гумове, а металеве, з усіма витікаючими:

xerox hp 283a

(видна нерівномірність шуби)

Окрему радість доставляє боковинка з контактами

xerox hp 283a

і система підведення-відведення чіпа:

xerox hp 283a

(помаранчевий важіль має два положення - можна використовувати в штатному режимі, можна прибрати (навіщо - так і незрозуміло))

Заправка не представляє нічого складного, правда це зовсім не заправка HP. Заправляємо, як Samsung / Xerox - відмиваємо ВПЗ, вал прояви, чистимо дозуюче. Для зняття вала прояви доведеться, правда, зняти всі шестерні. Знімаємо ракель (у нашому випадку крім поролонового ущільнення, він ще й виявився з одного боку приклеєний термоклеем), чистимо бункер з відпрацюванням. У картриджі передбачені отвори для заправки тонера і видалення відпрацювання, закриті гумовими пробочками, які легко знімаються.
Справа за малим - залишилося протестувати.
P.S. У процесі розбирання вискочила частина з чіпом, для установки її на місце довелося скористатися молотком :).


При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.

Система Orphus Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть необхідний текст мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ми отримаємо ваше повідомлення. Дякуємо.