Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Короткий опис лазерної технології друку

Суть електрографічного процесу (лазерна технологія):
Імпульсний лазерний промінь генерується лазерним діодом, що контролюється центральним процесором принтера. Промінь фокусується і прямує на багатогранне дзеркало, що обертається з високою швидкістю. Далі лазерний промінь відбивається в різних напрямках по поверхні світлочутливого барабана, що обертається, створюючи на ньому додатковий заряд, як на магніті. Барабан обертаючись і проходячи повз бункера з тонером, викликає притягування частинок тонера в місця, куди світило джерело світла. Потім барабан обертається далі, проходячи повз паперу, яку перетягуються ці частинки, створюючи цим на ній (папері) зображення. Наприкінці процесу тонер закріплюється на папері за допомогою термоелемента (пічки).

Альтернативна (і споріднена) технологія друку - світлодіодна.

Технологія лазерного та світлодіодного друку дуже схожі. Принципово лазерна та світлодіодна технології друку відрізняються блоком, що є джерелом світла в електрографічному процесі. Для світлодіодної технології друку джерелом світла компактна світлодіодна лінійка. Для лазерної технології друку джерелом світла є імпульсний лазерний промінь. Обидві ці технології дозволяють отримувати друк дуже високої якості.

На основі цієї технології виробляють принтери такі фірми, як HP (Hewlett-Packard), Canon, Minolta, Lexmark, Epson, Sharp, Ricoh, Toshiba та деякі інші.При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.

Система Orphus Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть необхідний текст мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ми отримаємо ваше повідомлення. Дякуємо.