Сервісний центр

Ремонт і обслуговування принтерів і БФП.

Авторизований сервіс центр Sharp

Флора-Техно

Короткий опис світлодіодної (LED) технології друку

Суть електрографічного процесу (LED-технологія):
Компактна світлодіодна лінійка, контрольована центральним процесором принтера, випромінює світло на світлочутливий барабан, створюючи на ньому додатковий заряд, як на магніті. Барабан обертаючись і проходячи повз бункера з тонером, викликає притягування частинок тонера в місця, куди світило джерело світла. Потім барабан обертається далі, проходячи повз паперу, яку перетягуються ці частинки, створюючи цим на ній (папері) зображення. Наприкінці процесу тонер закріплюється на папері за допомогою термоелемента (пічки).

Принципово світлодіодна та лазерні технології друку відрізняються блоком, який є джерелом світла в електрографічному процесі. Для світлодіодної технології друку джерелом світла компактна світлодіодна лінійка. Для лазерної технології друку джерелом світла є імпульсний лазерний промінь.

Світлодіодне джерело світла складається з тисяч індивідуальних світлодіодів, які світять безпосередньо на поверхню барабана через лінзи, що фокусують. Цей масив сформований у лінійку, що тягнеться вздовж барабана

Основними перевагами світлодіодної технології друку є:
  • Менший, компактніший розмір джерела світла, що дозволяє створювати принтери менші за розміром, використовуючи менше матеріалів та ресурсів.
  • Технологічно можна використовувати вищу швидкість друку при високій роздільній здатності.
  • Менша кількість частин, що рухаються.

Зі світлодіодною технологією друку можна детальніше ознайомитися на сайті OKI

05.03.2003

При використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання із зазначенням адреси сайту обов'язкове.

Система Orphus Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть необхідний текст мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Ми отримаємо ваше повідомлення. Дякуємо.